کمیته امداد دامغان ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات کارگشایی پرداخت کرد

سمنان-ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) دامغان گفت: ۲۴۹ فقره تسهیلات کارگشایی به ارزش ۱۲ میلیارد ریال از سوی این نهاد در سال ۹۸ به افراد متقاضی شهرستان پرداخت‌ شد.

حمیدرضا کشاورزیان روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: ۱۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی در بین ۲۴۹ نفر از افراد تحت پوشش و واجد شرایط کمیته امدد شهرستان دامغان پرداخت شد.

وی ادامه داد: سال گذشته در زمینه اشتغال‌زایی ۲۵۳ فقره تسهیلات به میزان ۱۰۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در دامغان پرداخت شد. 

کشاورزیان اظهار داشت: سال گذشته ۵۲ فقره جهیزیه به ارزش یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به زوج‌های نیازمند این شهرستان برای شروع زندگی اهدا شد. 

وی از ارائه کمک هزینه تحصیلی به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش خبر داد و گفت: برای ۴۸۰ دانش‌آموز و دانشجوی تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان، سال گذشته ۷۳۴ میلیون ریال کمک هزینه تحصیلات پرداخت شد. 

رییس کمیته امداد دامغان، از پرداخت یک میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال هزینه تعمیرات مسکن به افراد تحت پوشش خبر داد و گفت: این نهاد ۲ هزار و ۱۵۶ خانوار شامل سه هزار و ۷۷۳ نفر را تحت پوشش دارد.

شهرستان دامغان در فاصله ۱۱۵ کیلومتری شرق مرکز استان سمنان، حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha