۷ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۷
کد خبرنگار: 1824
کد خبر: 83728351
۰ نفر

برچسب‌ها

پمپ‌بنزین‌های استان کرمان فعال است

کرمان - ایرنا - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پمپ‌بنزین‌های این استان فعال بوده و هیچ محدودیتی در ارائه خدمات ندارند.

 شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان با صدور و انتشار اطلاعیه‌ای، تعطیلی و محدودیت خدمت رسانی در جایگاه‌های عرضه سوخت را تکذیب کرد.
در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع مردم شریف استان کرمان می‌رساند خبر تعطیلی و محدودیت خدمت رسانی در جایگاه‌های سوخت کذب محض بوده و صحت ندارد، تمامی جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی ( شامل بنزین موتور - نفت گاز - و CNG) به صورت شبانه‌روزی و با رعایت اصول بهداشتی و نکات ایمنی طبق دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد پیشگیری از بیماری کرونا مشغول ارائه خدمات هستند و فروش فرآورده‌های نفتی به طور عادی در جایگاه‌ها انجام می‌شود.

انتشار شایعه‌ای مبنی بر تعطیلی پمپ‌بنزین‌ها، از بامداد امروز (پنجشنبه) شاهد ایجاد صف‌های طولانی در برخی جایگاه‌های عرضه سوخت استان کرمان بودیم.
منتشرکننده‌های این شایعه عنوان کرده بودند که دولت برای جلوگیری از سفرهای نوروزی اقدام به این کار کرده است، در حالی که تمامی پمپ‌بنزین‌های استان فعال هستند.

اخبار مرتبط