۴۰۰ بسته پیشگیری از کرونا بین جانبازان کاشمری توزیع شد

مشهد- ایرنا- معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کاشمر از توزیع ۴۰۰ بسته اقلام پیشگیری از ویروس کرونا بین جانبازان این شهرستان خبر داد.

دکتر محمدرضا وکیلی نیا روز پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اقلام بهداشتی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در بین جانبازان ۷۰ درصد و شیمیایی، والدین شهدای مبتلا به بیماری‎های خاص و جانبازان دچار مشکلات تنفسی توزیع شده است.

وی اضافه کرد: بنیاد شهید تمام تلاش خود را در جهت عبور از این بحران به کار گرفته تا کمترین آسیب به گروههای پر خطر وارد شود و در این راستا و بر اساس وظیفه‎ای که نسبت به جانبازان و والدین شهدا داریم حدود ۴۰۰ بسته بهداشتی شامل ماسک، دستکش، الکل و هندراب تهیه و توزیع شده است.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کاشمر گفت: حفظ سلامت جانبازان و آرامش خاطر آنها در تهیه بسته‌های بهداشتی برای ایمن ماندن از ویروس کرونا از اهداف ارسال اقلام بهداشتی است.

وکیلی نیا افزود: به طور قطع بهترین روش برای مبارزه و پیشگیری از کرونا ماندن در خانه است بنابراین با توجه به مشکلات زمینه‎ای که در گروه‎های هدف وجود دارد سعی کنند بیشتر در منزل بمانند و از حضور در اماکن عمومی خوداری کنند.

وی ادامه داد: جانبازان ۷۰ درصد و شیمایی شدید و والدین شهدا وابسته به تخت در صورت نیاز به ویزیت می‌توانند با معاونت بهداشت بنیاد شهید کاشمر تماس بگیرند تا در خصوص اقدامات درمانی آنان اقدام شود.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کاشمر با قدردانی از اقدام شایسته و قابل قدردانی خیرین و مجموعه‎های مختلف در تامین اقلام بهداشتی برای گروه‎های پرخطر و افراد نیازمند به این اقلام گفت: امید است با استمرار این حمایت‎ها و کمک‎ها شاهد پیشگیری و جلوگیری از شیوع این ویروس باشیم.

کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =