تعطیلی جایگاه‌های سوخت در منطقه میاندوآب صحت ندارد

مهاباد- ایرنا- رییس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت در این منطقه از اساس کذب است و صحت ندارد.

پرویز صارمی روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به انتشار شایعاتی مبنی بر تعطیلی جایگاه‌های سوخت اظهار داشت: به اطلاع کلیه شهروندان در شهرستان‌های جنوب استان آذربایجان‌غربی شامل میاندوآب، بوکان، مهاباد، سردشت، پیرانشهر، نقده، شاهین‌دژ، تکاب و سردشت می‌رساند خبر تعطیلی جایگاه‌های سوخت کذب است.
وی با بیان اینکه تمامی جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی شامل بنزین موتور، نفت‌گاز و سی‌ان‌جی در این منطقه به صورت شبانه‌روزی فعال است، افزود: جایگاه‌ها با رعایت اصول بهداشتی و نکات ایمنی طبق دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد مبارزه با بیماری کرونا مشغول ارایه خدمات است و فروش فرآورده‌های نفتی به طور عادی در آنها انجام می‌پذیرد.
«صارمی» از شهروندان عزیز تقاضا دارد بدون هیچ‌گونه نگرانی و در کمال آرامش و طبق روال معمول در طول مدت شبانه‌روز و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به جایگاه‌های عرضه سوخت مراجعه و سوخت‌گیری کنند.
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب با واقع شدن در جنوب آذربایجان‌غربی به مرکزیت شهرستان میاندوآب دارای هشت ناحیه مرکزی و ۹۱ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی مشتمل بر ۳۲ جایگاه تک منظوره سوخت مایع، ۳۸ باب جایگاه دو منظوره سوخت مایع و گاز طبیعی فشرده شده، ۲۱ باب جایگاه تک منظوره سی‌ان‌جی، ۲۵۳ باب فروشندگی نفت سفید و نفت‌گاز شهری و روستایی و ۱۸ باب تاسیسات سیلندر پرکنی گاز مایع است.
این منطقه یکی از مناطق ۳۷ گانه نفتی کشور است که وظیفه تامین و توزیع سالانه حدود یک میلیارد لیتر انواع فرآورده‌های نفتی مایع و حدود ۴۰ هزار تن گاز مایع (LPG) را به عهده دارد.
همچنین این منطقه دارای یک باب انبار نفت با ظرفیت ذخیره‌سازی ۶۰ میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =