۷ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۹:۱۴
کد خبرنگار: 2723
کد خبر: 83728065
۰ نفر

برچسب‌ها

هشدار درباره وقوع سیل در منطقه عباسی تبریز

تبریز - ایرنا - شهردار منطقه پنج تبریز اعلام کرد: با توجه به احتمال سیلابی شدن استان در روزهای آینده، بنرهایی با مضمون ضرورت ترک محل در مسیر آخر عباسی که داخل مسیر و حریم مهرانه رود واقع و ساخت وسازهایی در آن در سال‌های گذشته انجام گرفته، نصب شده است.

میر علی اصغر نساج چهارشنبه شب در یک گفت و گوی خبری افزود: به منظور جلوگیری از آسیب‌های احتمالی ناشی از بارش‌های بهاری که در روزهای آینده شاهد آن خواهیم بود، از شهروندان ساکن در آخر عباسی خواسته‌ایم محل را ترک کنند.

وی اظهار کرد: در صورت عدم اجرای این درخواست از سوی شهروندان، شهرداری می‌تواند با استناد به بند ۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها اقدام به جمع آوری و آزادسازی بستر و حریم رودخانه کند.

نساج به لایروبی بستر مهرانه رود نیز اشاره کرد و گفت: اکیپ‌های شهرداری منطقه پنج با بسیج ماشین آلات اقدام به لایروبی مهرانه رود در حد فاصل جاده تهران تا آخر عباسی می‌کنند.

آخر عباسی از جمله محلات مرتفع تبریز در دامنه ارتفاعات شمالی این شهر، موسوم به «عینالی» است که در سال های گذشته معمولا در فصل بهار به دلیل باران های سیل آسا با تهدید سیل و آسیب دیدن واحدهای مسکونی مواجه بوده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =