باشگاه‌های ورزشی خصوصی استان سمنان در صورت فعالیت پلمب می‌شود

سمنان- ایرنا- رییس کمیته تاسیسات گردشگری و اماکن ورزشی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان گفت: باشگاه‌های ورزشی خصوصی مانند بدنسازی و پرورش اندام استان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا باید تعطیل باشد و درصورت مشاهده تخلف بدون درنگ پلمب می‌شود.

مهدی جمال روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: بازرسان کمیته تاسیسات گردشگری و اماکن ورزشی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان در سراسر استان با افزایش نظارت‌ها تاسیسات گردشگری و اماکن ورزشی را رصد کرده و در صورت تخلف با فرد خاطی برخورد جدی می‌شود.

وی ادامه داد: اماکن ورزشی دولتی در سراسر استان سمنان به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا تعطیل بوده و لازم است در شرایط فعلی بخش خصوصی نیز  با تعطیلی تاسیسات گردشگری و اماکن ورزشی خود در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان تاکید کرد: در صورت مشاهده باز بودن اماکن ورزشی بخشی خصوصی بدون درنگ آن واحد پلمب می‌شود.

جمال بیان کرد: در شرایط فعلی برای حفظ سلامت جامعه باید همه اقشار جامعه کمک کنند و هر فردی به سهمش از منافع اقتصادی خود برای مقابله با ویروس کرونا بگذرد.

وی خاطر نشان کرد: تمام تصمیم‌ها برای تعطیلی واحدهای خدماتی مختلف در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا است و ‌ماندن در خانه مهمترین راهکار و کمک در شکست ویروس و بازگشت نعمت سلامتی و آرامش به جامعه است.

جمال یادآور شد: تمام اقامتگاه‌های بوم‌گردی در استان سمنان تعطیل است و در صورت مشاهده تخلف، تاسیسات گردشگری نیز پلمب می‌شود و با افزایش نظارت‌ها از بیست و پنجم اسفند ۹۸ تا ششم فروردین ۶ مورد از تاسیسات گردشگری پلمب شد.

شیوع ویروس کرونا اواخر دسامبر گذشته(آذر/دی) از کشور چین آغاز شد و تاکنون هزاران نفر در چین و سایر کشورها به این ویروس مبتلا شدند و صدها نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.
این بیماری، قابل پیشگیری است و به‌راحتی و با راهکارهای ساده می‌توان از شیوع و ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =