طرح فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه‌های شهروند اجرا می شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهروند اعلام کرد: با هدف کنترل شیوع ویروس کرونا طرح فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه‌ها اجرا می شود.

به گزارش شامگاه چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت شهروند، مهدی امراللهی مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در تشریح این خبر گفت: یکی از راه‌های جلوگیری از ابتلا به این ویروس رعایت حفظ فاصله در میان شهروندان است لذا فروشگاه‌های شهروند با نصب برچسب‌های هشدار دهنده در محل صندوق‌های پرداخت، لزوم رعایت این فاصله در زمان شیوع همه‌گیری را به شهروندان یادآوری می‌کند تا شهروندان بتوانند در فضایی مطمئن و ایمن مایحتاج خود را تامین کنند.

امراللهی افزود: این طرح برای اولین بار در فروشگاه‌های شهروند اجرایی شده است و با توجه به اینکه شعب شهروند روزانه محل رفت و آمد جمع زیادی از شهروندان است، خود را ملزم می‌دانیم با رعایت حداکثر نکات بهداشتی ضمن توجه به سلامت مشتریان، از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنیم.

وی تصریح کرد: حفظ فاصله لازم به میزان حداقل یک متر، باعث می‌شود موقعیت‌های کمتری به وجود بیاید تا ویروس کرونا بتواند از فردی به فرد دیگر سرایت کند و ما در تلاش هستیم با توجه به این امر مهم بتوانیم شیوع هرچه بیشتر ویروس را کنترل کنیم.

فروشگاه زنجیره ای شهروند ۴۲ شعبه در پایتخت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =