طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با جدیت در خوزستان اجرا می‌شود

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با اشاره به آغاز اجرای طرح ملی فاصله‌گذاری اجتماعی از فردا در سراسر کشور گفت: با انجام محدودیت‌های بیشتر این طرح با جدیت در استان خوزستان اجرا می‌شود.

غلامرضا شریعتی چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: جزییات بیشتر اجرای این طرح از سوی رئیس جمهوری برای مردم کشور تشریح می‌شود.

وی ادامه داد: ولی با این وجود سختگیری‌های بهداشتی بیشتری را اعمال خواهیم کرد و همزمان فعالیت ادارات و اصناف و تردد در اماکن عمومی بیش از گذشته کنترل می‌شود.

استاندار خوزستان بیشترین محدودیت تعیین شده در این طرح را متوجه ترددها و سفرها عنوان کرد و گفت: اجرای موفق این طرح به همکاری هرچه بیشتر مردم برای در خانه ماندن نیاز دارد.

تعطیلی بانک ها تا ۹ فروردین

نماینده عالی دولت در استان خوزستان با اشاره به اینکه تمامی بانک‌ها تا ۹ فروردین تعطیل خواهند بود، گفت: این درحالی است که درباره نحوه فعالیت بانک‌ها بعد از تعطیلات رسمی نیز تصمیم‌گیری مجددی صورت می‌گیرد.

به گفته وی این موضوع شامل ادارات و همچنین بانک‌های خصوصی نیز خواهد شد.

جابجایی کالاهای وارداتی به صورت روان از بنادر خوزستان

استاندار خوزستان همچنین با اشاره به اینکه واردات کالاهای اساسی از بنادر استان بخصوص بندر امام خمینی(ره) به صورت روان در حال انجام است، گفت: خودروهای حمل بار و قطارهای باری بدون مشکل در حال جابجایی کالاها به سراسر کشور هستند.

شریعتی خاطرنشان کرد: علاوه بر این انبارهای بنادر استان مملو از کالا و مایحتاج است و بر همین اساس در تامین مایحتاج مردم مشکلی نداریم.

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان تا روز چهارشنبه به ۵۲۴ نفر رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =