پایش ورودی‌ها به شهرستان خاتم تشدید شد

یزد - ایرنا - فرماندار خاتم گفت: پایش مسافران ورودی به شهرستان که در روزهای گذشته آغاز شده بود تشدید شده و  از ورود خودروهای غیربومی به این شهرستان ممانعت به عمل می‌آید.

فرجام فاضلی روز پنجشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: تمام راه های فرعی ورودی به شهرستان مسدود و  توسط نیروهای هلال احمر غربالگری و نیروی انتظامی و بسیج  از ورود و اسکان و توقف خودروهای غیربومی جلوگیری نموده و به سمت کمربندهای  مروست و هرات  هدایت می شوند.

وی از تلاش‌ شبانه روزی همه  ارگان‌ها برای مقابله با شیوع کرونا خصوصا سربازان خط مقدم دفاع از سلامت، کادر درمانی و بهداشتی تشکر کرد و افزود: برای مقابله و پیروز شدن بر این بیماری  به روحیه جهادی همانند هشت سال دفاع مقدس نیاز داریم و حضور و همراهی مردم در کنار مسئولین می تواند کمک بزرگی در این خصوص باشد.

وی تأکید کرد: شهرستان خاتم با همراهی مردم خوب در اجرایی شدن  تصمیمات اثرگذار در جلسات پیشگیری و مقابله با کرونا همچنان از حیث عدم  ابتلا به بیماری نسبت به سایر شهرستان های استان  در وضعیت بهتری  قرار دارد و برای ادامه این روند روی کمک و همدلی  مردم حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم .

وی اضافه کرد: مردم با ماندن در خانه و عدم تردد غیر ضروری در سطح شهر و عدم پذیرش میهمان  می‌توانند کمک شایانی به این امر نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =