۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۵۴
کد خبرنگار: 1394
کد خبر: 83727772
۰ نفر

برچسب‌ها

تشدید کنترل تردد در پلیس راه میانه- زنجان

تبریز- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه از اجرایی شدن طرح تشدید کنترل ورودی ها و خروجی ها و پایش و غربالگری مسافران در پلیس راه میانه - زنجان خبرداد.

محمدرضا مشایخی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از محل ضد عفونی خودروها در پلیس راه اعلام کرد: در صورت مشکوک بودن افراد و داشتن علائم مربوط به کرونا این افراد به محل قرنطینه هدایت می شوند.

وی افزود:  بنا بر تصمیمات متخذه از سوی استاندار آذربایجان شرقی و مصوبه ۴ استان کنترل ورودی ها و خروجی ها از جمله ممانعت از خروج سواری ها از شهرستان سبب خواهد شد تا ازدحام جمعیت کنترل شده و زنجیره شیوع بیماری نیز قطع شود.

 فرماندار میانه افزود: به خاطر این امر، در گلوگاه شهیدفرجی و پلیس راه میانه- زنجان ورودی ها از یک طرف و خروجی ها از طرف دیگر به شدت کنترل می شود .

بر اساس توافق استانداران آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل با استقرار ایست بازرسی مشترک در ۷ محور ارتباطی بین این استان‌ها، از تردد مسافران نوروزی ممانعت می شود.
بر این اساس به کسانی که قصد مسافرت بین این سه استان را دارند اکیداَ توصیه می‌شود از مبدأ خارج نشوند، زیرا اجازه تردد در مبادی ورودی استان‌ها داده نخواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =