قبایی‌زاده: از مربیان قهرمان‌پرور در تیم‌های پایه بوکس استفاده می‌کنیم

تهران- ایرنا- سرپرست دبیری فدراسیون، بوکس: از مربیان قهرمان‌پرور سراسر کشور در کادر فنی تیم‌های پایه استفاده خواهیم کرد.

«حمیدرضا قبایی‌زاده» در گفت‌وگو با ایرنا، تصریح کرد: در سال جدید مسابقات آسیایی و جهانی رده سنی جوانان را پیش‌رو داریم که هنوز خبری از سوی ارگان‌های جهانی، مبنی بر لغو آن به دلیل شیوع ویروس کرونا، منتشر نشده است.

وی با بیان اینکه فدراسیون بوکس از دو سال گذشته تاکنون نگاه ویژه‌ای به تیم‌های ملی پایه داشته است، ادامه داد: برگزاری اردوهای مختلف و اعزام تیم‌های نونهالان، نوجوانان و جوانان علی‌رغم مشکلات مالی به مسابقات قهرمانی آسیا، نشان از این مهم دارد.

سرپرست دبیری فدراسیون بوکس گفت: امسال نیز نگاه ما به تیم‌های پایه ویژه خواهد بود، چراکه می‌دانیم بهترین مسیر برای داشتن بوکسورهای توانمند که بتوانند سال‌ها به تیم ملی کمک کنند، توجه به رده‌های سنی پایه است.

وی افزود: بر این اساس با نظر «حسین ثوری» رئیس فدراسیون و مشورت با «رضا مهدی‌پور» مدیر تیم‌های ملی، تصمیم گرفتیم تا در سال جاری و در کادر فنی تیم‌های پایه از نفراتی به‌عنوان مربی استفاده کنیم که در استان‌های خود دارای کارنامه خوبی بوده و در قهرمان‌پروری موفق هستند.

قبایی‌زاده تصریح کرد: بدون تردید توجه به این مربیان که سال‌های گذشته به آنان کمتر توجه شده است، سبب خواهد شد تا انگیزه بین مربیان سراسر کشور افزایش یابد.

وی گفت: گسترده کردن دایره مربیان در تیم‌های ملی موجب می‌شود تا در سال‌های آینده، جمع زیادی از مربیان خوب و توانمند را داشته باشیم که بتوانند یار و یاور تیم‌های ملی باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =