بوسنی وهرزگوین با ملت ایران در مبارزه با کرونا اعلام همبستگی کرد

بلگراد- ایرنا- رییس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین با ارسال پیام کتبی به حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران، بر همبستگی مردم بوسنی وهرزگوین با ملت ایران در مبارزه با ویروس کرونا تأکید کرد.

به گزارش سفارت جمهوری اسلامی ایران در سارایوو، «شفیق جعفرویچ» در متن این‌ پیام آورده است: عمیق‌ترین مراتب تسلیت را به جنابعالی و همه مردم ایران به خصوص خانواده‌های جان باختگان ابراز می‌دارم و برای همه مبتلایان، درمان موفقیت‌آمیز را آرزومندم.

رییس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین افزود: دولت و ملت ایران، نشان داده‌اند که قادر به مقابله با دشوارترین چالش‌ها هستند و اطمینان دارم با تلاش‌های قهرمانانه پزشکان و نهادهای ایرانی، موفق به غلبه بر این وضع سخت نیز خواهید شد.

جعفرویچ در ادامه اضافه کرده است: در لحظات نوشتن این پیام، مردم بوسنی و هرزگوین و نهادهای ما نیز خودشان با همه‌گیری جهانی این ویروس که تقریباً همه توجه‌مان را به خود جلب و تمام منابع ما را محدود کرده است مبارزه می‌کنند، اما آگاه هستیم که اوضاع کشورتان در زمان حاضر به مراتب سخت‌تر است و ما به فکر مردم ایران بوده و برای آنها دعا می‌کنیم.

رییس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین در پایان این‌ پیام‌ تأکید کرد: غلبه بر این شرایط سخت را با یاری خداوند برای ملت و دولت ایران آرزو دارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =