بوستان‌های جنگلی شمال شرق تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل است

تهران -ایرنا- شهردار منطقه چهار گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی بوستان های جنگلی این منطقه تا اطلاع ثانوی مسدود است.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، محمد محمددوست با اعلام این خبر گفت: بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بحران شهر تهران در روز سه شنبه ۵ فروردین ماه جاری و با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و به منظور جلوگیری از افزایش مبتلایان به این ویروس، بوستان های جنگلی لویزان، شیان، یاس فاطمی و تلو و همچنین بوستان بانوان (مرضیه حدیدچی) و باغ پرندگان تا اطلاع ثانوی مسدود خواهند بود.

وی افزود: ورودی بوستان های شهری در سطح منطقه نیز کنترل و از ورود شهروندان به آن ها ممانعت خواهد شد.

شهردار منطقه چهار در ادامه از انسداد خیابان کوهستان خبر داد و افزود: در این راستا تردد سواره در خیابان کوهستان حد فاصل بزرگراه شهید بابایی و خیابان ۳۵ متری استقلال هم با توجه به اتراق، ازدحام و  تجمع شهروندان در فضای سبز حاشیه خیابان و عدم توجه به هشدارهای شهرداری، با هماهنگی پلیس راهور ممنوع شد.

محمددوست ضمن تاکید برعدم حضور پایتخت نشینان به ویژه شهروندان منطقه چهار در بوستان ها، از آنان خواست در خانه بمانند و از این طریق در قطع زنجیره انتقال کرونا مشارکت کنند.

منطقه ۴ تهران در شمال شرقی تهران واقع شده است و از لحاظ موقعیت جغرافیایی با مناطق ۱، ۳ و ۸ همسایه است.

محله‌های پاسداران، خاک سفید، مبارک آباد، حسین آباد، مهران، حکمیه، تهران‌پارس، شمیران‌نو، مجیدیه، لویزان در این منطقه واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =