توبیخ مدیرکل به علت رعایت نکردن مصوبه دورکاری

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی یکی از مدیران کل استان را به علت اجرا نکردن یکی از مصوبات ستاد پیشگیری از شیوع کرونا در زمینه «دورکاری» توبیخ کرد.


محمدعلی شجاعی روز چهارشنبه به‌طور سرزده از ادارات شهرستان اسفراین بازدید کرد و  از آخرین وضعیت نحوه اجرای مصوبات ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در ادارات این شهرستان قرار گرفت.

وی در این بازدید مدیرکل یک دستگاه اجرایی استان را که تمامی کارکنان اداره زیر مجموعه آن در شهرستان اسفراین برخلاف مصوبه ستاد پیشگیری از کرونا در محل کار حضور پیدا کرده بودند، توبیخ کرد.


بر اساس اعلام استانداری خراسان شمالی مدیران دستگاه های اجرایی موظف شده اند برای قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس با اجرای تمهیداتی تنها با یک سوم از کارکنان خود به مردم خدمت رسانی کنند.

‌استاندار خراسان شمالی همچنین با حضور سرزده در پایگاه کنترل و تب سنجی مسافران ورودی به اسفراین در محور سبزوار- اسفراین روند اجرای تب سنجی و ارجاع بیماران مشکوک را بررسی و ارزیابی کرد.

شجاعی در این بازدید خواستار اجرای صحیح و افزایش غربالگری مسافران ورودی به شهرستان اسفراین شد و بر قرنطینه کردن بیماران مشکوک تاکید کرد.

براساس اعلام دانشکده علوم پزشکی اسفراین‌ تا روز چهارشنبه ۵۱ نفر در شهرستان اسفراین مبتلا به کرونا شده اند که بیشتر مبتلایان یا مسافران ورودی به اسفراین یا میزبانان آنها بوده اند.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری اسفرابن در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد قرار دارد.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =