معاون وزیر ورزش: به تعهدات خود به فدراسیون‌ها و ورزشکاران عمل کردیم

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ورزش و جوانان گفت: این وزارتخانه در سال ۹۸ به تعهداتش درباره پرداخت بودجه به فدراسیون‌ها و المپین‌ها عمل کرد.

«ژاله فرامرزیان» روز چهارشنبه در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: سال ۹۸ به عنوان یکی از سال‌های سخت برای کشور با وجود تحریم‌های ظالمانه بود. وزارت ورزش و جوانان هم از این قاعده مستثنی نبود ولی با مدیریت دقیق، بیشتر برنامه‌ها در حوزه‌های قهرمانی، زنان،  همگانی، جوانان و فرهنگی این وزارتخانه اجرایی شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ورزش و جوانان افزود: با وجود مشکلات زیاد، توانستیم به اندازه سال ۹۷ تامین اعتبار کنیم و آن را در اختیار فدراسیون‌ها قرار دهیم. فدراسیون‌های المپیکی به دلیل سال مهمی که در پیش داشتند، سهم بیشتری از این بودجه دریافت کردند.

فرامرزیان با بیان اینکه به تمام تعهدات خود نسبت به المپین‌ها عمل کرده است، اظهار داشت: براساس مصوبه ستاد بازی‌ها مقرر شد که به هر ورزشکاری که سهمیه کسب کند پنج میلیون تومان پرداخت شود.

وی به اقدامات وزارت ورزش و جوانان برای عمومی‌سازی ورزش با هدف ارتقا نشاط اجتماعی و سطح سلامتی در کشور گفت: در سال ۹۸ با توان بالا، برنامه‌های ورزش همگانی را پیگیری کردیم و منابع آن را اختصاص دادیم.

معاون وزیر ورزش از افتتاح ۴۰۰ پروژه عمرانی تا پایان سال ۹۸ خبر داد و گفت: اگر شرایط اقتصادی کنونی پیش نمی‌آمد بسیاری از پروژه‌ها این قابلیت را داشت که تا پایان سال به بهره‌برداری برسد. برای سال گذشته ۶۰۰ پروژه را هدف‌گذاری کردیم و به‌رغم اینکه میزان تخصیص منابع عمرانی ما کمتر از ۳۰ درصد بود، به هدف‌مان رسیدیم.

فرامرزیان خاطرنشان کرد: تعداد پروژه‌های نیمه‌تمام ما در ابتدای سال ۹۷ بالغ بر چهار هزار پروژه بود که امسال این تعداد پروژه به حدود ۳ هزار و ۲۰۰ پروژه رسیده است.

وی همچنین از دریافت مجوز بهره‌برداری ۵۰ مکان ورزشی از هیات وزیران نیز خبر داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =