قدردانی استاندار آذربایجان‌شرقی از همت بانوان تبریزی در مقابله با کرونا

تبریز- ایرنا - استاندار آذربایجان‌شرقی از همت بانوان تبریزی در تولید  اقلام مورد نیاز برای درمان بیماران کرونا قدردانی کرد و گفت: امیدواریم با همکاری و مساعدت اقشار مختلف مردم بتوانیم به زودی بر مشکلات غلبه کنیم.

محمدرضا پورمحمدی روز چهارشنبه در بازدید از کارگاه تولید ماسک، گان و لباس‌های استریلیزه و ملحفه‌های بهداشتی در موکب بانوان شهدای آذربایجان در جریان فعالیت بانوان در این موکب قرار گرفت و گفت: روحیه جهاد و ایثار همانند روزهای دفاع مقدس در این مجموعه موج می زند .

وی با اشاره به اینکه بانوان مستقر در این مجموعه بدون چشمداشت مالی، روزانه بیش از ۱۵ هزار ماسک تولید می کنند، گفت: در سایه فعالیت چنین واحدهایی، در تولید و تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم مشکلی نخواهیم داشت.

استاندار آذربایجان شرقی امروز همچنین از چند واحد دانش‌بنیان از جمله واحد تولید ماسک در یکی از مراکز رشد و فناوری، واحد تولید اندام‌های مصنوعی الکترونیکی، واحد تولید مواد اولیه دارویی و چاپگرهای سه‌بعدی بازدید کرد.

تعداد مبتلایان به کرونا در آذربایجان‌شرقی به یک هزار و پنج نفر رسیده و تا کنون ۹۷ نفر از این افراد جان خود را بر اثر ابتلا به این ویروس از دست داده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =