باند سارقان کابل برق هوایی در بویین زهرا منهدم شد

قزوین – ایرنا - فرمانده انتظامی بویین زهرا از انهدام باند سارقان حرفه‌ای کابل برق و کشف بیش از ۱۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین رشید تبار روز چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل برق در شهرستان، موضوع با تشکیل کارگروه ویژه برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۲ سگزآباد در هنگام کنترل خودروها در جاده ترانزیت به یک دستگاه خودرو پراید با سه نفر سرنشین مشکوک شده و با استعلام از مراجع انتظامی مشخص شد خودرو سابقه توقیف از مرجع قضایی دارد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: بلافاصله خودرو با سه سرنشین متوقف و به مقر پلیس انتقال داده شد و در بازرسی از خودرو مقداری سیم مسی کابل برق هوایی کشف گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان بویین زهرا با اشاره به اینکه یکی از سارقان دارای سابقه بوده است، عنوان کرد: افراد دستگیر شده در بازجویی‌های فنی و پلیسی به ۱۵ فقره سرقت کابل برق اعتراف کردند.

کشف بیش از ۲ هزار نخ سیگار قاچاق در شهرستان بوئین زهرا

 فرمانده انتظامی بوئین زهرا در ادامه سخنان خود با اعلام این خبر، گفت: به دنبال دریافت گزارش‌هایی مبنی بر فعالیت یک واحد صنفی در امر فروش سیگار خارجی قاچاق، شناسایی و دستگیری فرد مورد نظر در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

سرهنگ حسین رشید تبار اظهار داشت: با انجام کار اطلاعاتی و مراقبت‌های نامحسوس و هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی ماموران از این واحد صنفی تعداد ۲ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و متهم دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد، گفت: شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دستگیری سارق حرفه‌ای با چهار فقره سرقت در شهرستان البرز

 فرمانده انتظامی شهرستان البرز در این خصوص گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در شهرستان البرز، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 سرهنگ بهرام منصوری اظهار داشت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند سارق را شناسایی کرده و او را هنگام سرقت خودرو دستگیر کنند.

 این مقام انتظامی ادامه داد: متهم در بازجویی‌های پلیسی به چهار فقره سرقت خودرو و محتویات آن در شهرستان البرز و قزوین اعتراف کرد.

 فرمانده انتظامی شهرستان البرز خاطرنشان کرد : متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مقامات قضایی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =