۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۱
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83727615
۰ نفر

برچسب‌ها

مسافران نوروزی خلخال ۸۰ درصد کاهش یافت

اردبیل _ ایرنا _ سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خلخال گفت: در هفته اول نوروز مسافران این شهرستان در مقایسه با پارسال ۸۰ درصد کاهش داشته است.

معروف خسروی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تخمین کاهش ورودی مسافر به خلخال بر اساس داده‌های دریافتی از دوربین‌های تردد شمار نصب شده در جاده‌های ارتباطی این شهرستان و مقایسه آمار خودروهای عبوری است.

وی بیان‌کرد: با هدف پیشگیری از از ورود بیماران مبتلا و یا مشکوک به کرونا  از استان گیلان، جاده خلخال به اسالم از اسفند ماه سال گذشته بر روی همه خودروهای عبوری مسدود شده و هیچ ترددی در آن  صورت نمی‌گیرد.

خسروی ضمن مثبت ارزیابی کردن توجه مردم به هشدارهای داده شده در خصوص بیماری کرونا اظهارداشت: کاهش سفرها موجب کندی روند گسترش بیماری کرونا شده و در جاده خلخال به شهرستان کوثر و همچنین اردبیل ایستگاه‌های کنترل با همکاری دانشکده علوم پزشکی و جمعیت هلال احمر در حال کنترل خودروهای ورودی به این شهرستان هستند.

وی افزود: سه دوربین ترددشمار در راه‌های ارتباطی پرتردد منطقه از جمله جاده خلخال به شاهرود و خلخال به فیروز آباد در ابتدای جاده اردبیل به سرچم نصب و تردد لحظه‌ای را ثبت می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =