۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۴۹
کد خبرنگار: 1026
کد خبر: 83727611
۰ نفر

برچسب‌ها

جابجایی  روستای پیت سرا سوادکوه روی میز

ساری-ایرنا- معاون عمرانی استاندار مازندران می‌گوید: طرح انتقال روستای پیت سرا شهرستان سوادکوه که در نخستین روز سال نو به دلیل ریزش سنگ از کوه ضلع جنوبی خسارت دید، در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، مهدی رازجویان روز چهارشنبه در بازدید از روستای پیت سرا شهرستان سوادکوه اظهار داشت: سه نقطه برای اجرای طرح جابجایی روستا از سوی شورای محل و معتمدین شناسایی و به فرمانداری این شهرستان سوادکوه پیشنهاد شده است.
وی افزود: ریزش سنگ منجر به تخریب و خسارت به تعدادی واحدهای مسکونی و واحدهای دامداری در این روستا شد و از ابتدای بروز این حادثه نیز مدیران دستگاههای اجرایی برای خدمات رسانی به روستاییان پای کار آمدند.
معاون استاندار مازندران اظهارداشت: برای پرداخت تسهیلات به روستاییانی که واحدهای مسکومی آنها دچار خسارت شده، تصمیم گیری شد و برای واحدهای دامداری به منظور نگهداری دام ها نیز امکانات لازم در اختیار روستاییان قرار گرفت.
 روستای پیت سرا در شهرستان سوادکوه دو بار در روزهای اخیر با ریزش سنگ از بالای کوه در ضلع جنوبی این روستا روبرو شد که به حدود هفت واحد مسکونی و چهار دستگاه خودرو و چند واحد دامداری خسارت زد.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =