۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۷
کد خبرنگار: 2222
کد خبر: 83727610
۰ نفر

برچسب‌ها

الیگودرز وضعیت خوبی در ارتباط با شیوع کرونا ندارد

خرم آباد - ایرنا - فرماندار الیگودرز گفت: وضعیت این شهرستان در ارتباط با ویروس کرونا مطلوب نیست و انتشار آن در روزهای اخیر رشد بیشتری داشته است.

حمید کشکولی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا کاهش حضور دو سوم کارکنان از طریق نوبت‌بندی و اعطای مرخصی صورت بگیرد و این مرخصی جزء مرخصی استحقاقی کارکنان محسوب نخواهد شد.

وی اظهار داشت: برای جلوگیری از روند رو به رشد ویروس کرونا مردم از ازدحام در مراکز و حضور در اجتماعات خودداری کرده و در خانه‌ها بمانند.

کشکولی از همکاری بازاریان و کسبه تقدیر و تشکر کرد و گفت: پیرو مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا  بازارهای سطح شهرستان( غیر از بازارهای مواد غذایی، دارویی و بهداشتی ) همچنان تعطیل و تیم های متشکل از دادستانی، تعزیرات و صمت بر روند اجرای مصوبه  ستاد ملی نظارت و با متخلفان برخورد قانونی و محل کسب آنها تا اطلاع ثانوی پلمب خواهد شد.

وی افزود: به منظور حفظ سلامت شهروندان و گردشگران و مقابله با کووید ۱۹ تمامی تفرجگاه هها و مناطق گردشگری شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

دادستان الیگودرز نیز گفت: کوچ عشایر تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری ممنوع می باشد و عشایر از سمت خوزستان حق ورود به استان و شهرستان را ندارند . 

حسین صالحی افزود: افراد حق جمع آوری پول از مردم را ندارند در صورت مشاهده با متخلفان و صاحبان حساب های اعلام شده در فضای مجازی برخورد قضایی خواهد شد.

الیگودرز در شرق لرستان قرار دارد و تا کنون چهار بیمار مبتلا به کرونا در این شهرستان جان باختند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =