۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۲
کد خبرنگار: 1434
کد خبر: 83727595
۰ نفر

برچسب‌ها

معابر شهرستان دیر  ۱۶۰ مرحله عملیات ضدعفونی شد

بوشهر - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر استان بوشهر گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا معبر شهری و روستایی این شهرستان۱۶۰ مرحله گندزدایی و ضدعفونی توسط نهادها و نیروهای مردمی بسیج شده است.

احمد آخوندی روز چهارشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود:با همکاری بسیج ، شهرداری‌ها ، بخشداری‌ها ، دهیاری‌ها ، مراکز خیریه و هلال احمر تاکنون ۱۶۰ مرحله عملیات گندزدایی و ضدعفونی کلیه فضاهای شهری و روستایی به ویژه المان‌ها و معابر، پارک‌ها ، وسایل بازی کودکان و بازارانجام شده و هم اکنون به طور مستمر در حال انجام است.

وی با تاکید بر اقدامات پیشگیرانه علیه ویروس کرونا اضافه کرد: در مجموع این عملیات‌ها ۷۵۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی مصرف شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: تعداد ۱۹۰ نفر از شهروندان در قالب ۴۵ تیم به همراه ۴۱ خودرو عملیات ضدعفونی و گندزدایی را در این شهرستان انجام می‌دهند.

آخوندی با اشاره به اینکه تمامی تیم‌های فعال با نظارت و آموزش کارشناسان شبکه بهداشت و درمان مشغول فعالیت هستند،افزود: ادارات ، بانک‌ها ، دستگاه‌های عابر بانک ، آرامستان‌ها، مساجد و به طور کلی اماکنی که مردم در آنجا تردد زیاد دارند نیز به طور مستمر توسط نیروهای بسیجی با محلول های ضدعفونی ، گندزدایی می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =