بسته های بهداشتی سپاه ایلام بین نیازمندان توزیع شد

ایلام‌ - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه ایلام گفت: ۲۵۰ میلیون ریال بسته اقلام بهداشتی به تعداد پنج هزار عدد عصر امروز چهارشنبه ششم فروردین ماه بین نیازمندان این استان توزیع شد.

سرهنگ حیدر الفتی روز چهارشنبه در حاشیه توزیع این بسته ها در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این بسته ها شامل ماسک، محلول ضدعفونی و دستکش یکبار مصرف است.

وی افزود: این بسته ها با مشارکت سپاه ناحیه ایلام، بسیج سازندگی، پایگاه های مقاومت بسیج و اوقاف و امور خیریه تهیه شده است.

الفتی یادآور شد: این بسته ها توسط مسوولان بسیج نواحی ایلام بین خانوارهای نیازمند از قبل شناسایی شده هر ناحیه توزیع می شود.

سپاه ایلام علاوه بر توزیع اقلام بهداشتی در حوزه های مختلفی چون ضدعفونی شهرها، تهیه و توزیع اقلام خوراکی بین خانواده های صنوف آسیب پذیر و مشارکت در ایجاد نقاهتگاه و بیمارستان صحرایی مشارکت دارد.

بر اساس اعلام رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، تعداد بیمارانی که در این استان بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند به ۱۶ نفر رسید و طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ نفر نیز به مجموع مبتلایان اضافه شد.

به گفته دکتر محمد کریمیان، شمار بیماران مبتلا به کرونا در استان در حال افزایش است و امروز از ۲۱۴ نفر به ۲۳۲ نفر رسید، پنج پزشک و پنج نفر از کادر درمانی استان نیز به کرونا مبتلا شده اند و بیش از ۱۰۰ نفر مبتلا به کرونا پس از طی دوره درمان از بیمارستان مرخص و دوران نقاهت خود را می گذرانند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =