۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۱۱
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83727588
۰ نفر

برچسب‌ها

چهار واحد نانوایی در خلخال پلمب شد

اردبیل - ایرنا _ رییس اداره صنعت،معدن وتجارت خلخال از تعطیلی و پلمب چهار واحد نانوایی به خاطر بی‌توجهی به رعایت موازین بهداشتی خبرداد.

سیدناصر میرمرسلی روز چهارشنبه به ایرنا گفت: با توجه به تاکید کارگروه ساماندهی آرد و نان شهرستان مبنی بر برخورد با نانوایان بی‌توجه به مسائل بهداشتی ۲ واحد نانوایی لواش و بربری‌پز در شهر و یک واحد نانوایی در روستای خمس از توابع بخش مرکزی این شهرستان تعطیل شدند.

وی افزود: در این نانوایی‌ها به خاطر گرفتن پول از مشتری و جمع‌آوری و تحویل نان با دست آلوده ، عدم استفاده از ماسک ، نپوشیدن دستکش و روپوش ، استفاده نکردن از کلاه و سایر موارد مربوط به موازین بهداشتی به مدت یک هفته پلمب شدند.

میرمرسلی اظهارداشت: در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز که از  اول اسفند  ۹۸ آغاز شده و همچنان ادامه دارد، واحدهای صنفی تولیدی ،توزیعی و خدماتی فعال مورد بازدید بازرسان قرار گرفته و با متخلفان برخورد شده است.

رییس اداره صنعت ،معدن و تجارت خلخال گفت: تمامی مراکز تجاری، پاساژها، بازار و اصناف مختلف به استثنای فروشندگان موادغذایی، قصابان، مرغ فروشان، نانوایان و تره‌بار فروشان از چهارم تا پانزدهم فروردین ماه تعطیل بوده و با متخلفان برابر مقررات برخورد می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =