۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۳
کد خبرنگار: 1389
کد خبر: 83727587
۰ نفر

برچسب‌ها

باشگاه ماشین‌سازی: محروم نیستیم

تبریز- ایرنا - باشگاه ماشین سازی تبریز اعلام کرد بر خلاف خبر منتشر شده از سوی فدراسیون فوتبال ایران مبنی بر محرومیت این باشگاه از نقل و انتقلات به خاطر شکایت فرناندو دخسوس، پیش‌تر با این بازیکن به توافق رسیده و پرونده را حل کرده است.

این باشگاه روز چهارشنبه در پی انتشار خبری درخصوص محرومیت باشگاه ماشین سازی به دلیل شکایت دخسوس، با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پرونده مذکور مربوط به ۱/۵ سال قبل بود و نامه انتشار یافته از سوی فیفا نیز مربوط به سه ماه قبل است که به دلیل تعطیلات سال نوی میلادی و تعطیلات شیوع بیماری کرونا، این نامه با تاخیر به دست فدراسیون فوتبال ایران رسیده است.

در این اطلاعیه آمده است: با پیگیری مالک باشگاه، پرونده فرناندو دخسوس از ماه گذشته از طریق نماینده ویژه مالک باشگاه در دستور کار مدیریت باشگاه قرار داشت و بر همین اساس توافق و تسویه حساب مالی در روزهای پایانی ماه گذشته انجام و رو نوشت آن نیز به فیفا ارسال شد.

بر اساس این اطلاعیه محرومیت باشگاه ماشین سازی در این پرونده موضوعیت ندارد و طی چند روز آینده فیفا این موضوع را به‌ صورت رسمی به فدراسیون فوتبال ایران اعلام می‌کند.

فدراسیون فوتبال امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که باشگاه ماشین سازی تبریز به خاطر شکایت فرناندو دخسوس، از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =