ثبت ۱۴۰ مورد جدید ابتلا به کرونا در فلسطین اشغالی

تهران - ایرنا - وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) از ابتلای ۱۴۰ مورد جدید ابتلا به "ویروس کرونا" در سرزمینهای اشغالی فلسطین خبر داد که به این ترتیب شمار مبتلایان به این ویروس در این سرزمینها به دو هزار و ۱۷۰ تن رسید.

به گزارش پایگاه خبری «فلسطین الان»، وزارت بهداشت رژیم اسرائیل ضمن اعلام این خبر افزود که وضعیت جسمانی بیش از ۴۰ بیمار مبتلا به ویروس کرونا، خطرناک گزارش شده است.

صبح امروز تعداد افرادی که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در سرزمینهای اشغالی فلسطین جان باخته اند، به ۵ تن رسید.

تل آویو صبح چهارشنبه برای مبارزه با گسترش شیوع ویروس کرونا در سرزمینهای اشغالی محدودیت های تازه ای در خصوص منع رفت و آمد وضع کرد.

از سوی دیگر وزیر دفاع رژیم صهیونیستی تاکید کرد که بزودی با موج جدیدی از موارد ابتلا به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی مواجه خواهیم شد که در آن شاهد وضعیت خطرناک شمار زیادی از افراد خواهیم بود.

این در حالی است که طبق گزارش یک گروه وابسته به وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی، یک چهارم موارد ابتلا به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی از کنیسه ها و مراکز تجمع یهودیان افراطی نشات گرفته است.

در همین راستا نظام بهداشتی رژیم صهیونیستی برای مقابله با کرونا درصدد خرید ۱۰ هزار دستگاه تنفس مصنوعی از آمریکا و برخی کشورهای عرب حوزه خلیج فارس است.

"بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز دیروز (سه شنبه) اذعان کرد که یک میلیون از ساکنان سرزمینهای اشغالی احتمالا در عرض یک ماه آینده به ویروس کرونا مبتلا خواهند شد.

بنابر گزارش ها، رژیم صهیونیستی هم اکنون حدود سه هزار دستگاه تنفسی در اختیار دارد، اما اگر شمار بیماران مبتلا به کرونا در سرزمین های اشغالی که هر سه روز آمار آنها چند برابر می شود، ادامه یابد، وضعیت برای این رژیم نگران کننده خواهد شد و آنها باید خود را برای مقابله با آن آماده کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =