پویش «در خانه ورزش کن جایزه بگیر» برگزار می شود

تهران- ایرنا- شهرستان قدس به دنبال شیوع ویروس کرونا وباتوجه به تعطیلی اماکن ورزشی سراسر کشور و به طبع آن در این شهرستان، پویش «در خانه ورزش کن جایزه بگیر» را برگزار می کند.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان قدس، این پویش به همت اداره ورزش و جوانان این شهرستان با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ ورزش برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، پویش در خانه ورزش کن و جایزه بگیر برای شهروندان شهرستان قدس برگزار می شود و علاقه‌مندان می توانند فیلم های خود را از شبکه های مجازی به  شماره تماس  ۰۹۲۱۶۵۱۶۱۸۶ ارسال کنند.

شهروندان برای شرکت در این پویش باید فیلم ورزش کردن خود را به صورت افقی،  حداکثر در یک دقیقه و با کیفیت مناسب،   ضبط کنند و همراه با مشخصات شخصی،  شماره تماس به شماره تماس اعلام شده ارسال کنند.

قابل ذکر است که محتوای کلیپ های آموزشی باید شامل جنبه های مختلف مهار ویروس کرونا باشد.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۲۷ هزار و ۱۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده،  ۲ هزار و ۷۷ نفر به همین عالت جان خود را از دست داده و ۹ هزار و ۶۲۵ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

کیانوش جهانپور روز چهارشنبه درباره آخرین آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور و فوت ناشی از آن اظهارداشت: از ظهر دیروز تا امروز ۶ فروردین ۹۹ و بر اساس یافته های قطعی آزمایشگاهی، ۲ هزار و ۲۰۶ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در کشور شناسایی شده اند و ۱۴۳ نفر جان خود را از دست داده اند.

وی افزود: تاکنون بیش از ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار از نظر ابتلا به کووید ۱۹ در کشور غربالگری شده اند و طرح بسیج ملی مقابله با کرونا با قدرت در کشور در حال اجرا است و الگوی موفقی برای سایر کشورها به حساب می آید. مردم حتما برای حفظ سلامتی خود، خانواده و اطرافیان شان به سامانه salamat.gov.ir مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =