۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۲۶
کد خبرنگار: 933
کد خبر: 83727500
۳ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

آزمایش ۱۲ مورد جدید کرونا در کرمان مثبت اعلام شد

کرمان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ۱۰۸ موارد مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته تست ۱۲ نفر مثبت قطعی اعلام شد و تعداد مبتلایان به این بیماریدر استان به ۱۹۱نفر افزایش یافت.

مهدی شفیعی روز چهارشنبه در نشست خبری افزود: ۱۱مورد(پنج مورد مرد و ۶ مورد زن) از موارد مثبت کرونا مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان و یک مورد مربوط به دانشگاه علوم پزشکی بم است.

وی تصریح کرد: از ابتدای اپیدمی کرونا در استان کرمان ۱۹۱ به این ویروس مبتلا و ۱۶۲ نفر نیز در بیمارستان ها بستری شده اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته پنج نفر از بیمارستان مرخص شده که مجموع ترخیص شدگان ابتلا به ویروس کرونا به ۹۰ نفر رسیده است.

وی افزود: یک نفر مرد با سن ۹۱ سال روز گذشته از حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بر اثر ویروس کرونا فوت کرد و آمار فوت شدگان مبتلا به ویروس کرونا در استان به ۲۳ نفر افزایش پیدا کرد.

شفیعی گفت: از ابتدای اسفند ماه سال گذشته تعداد یک هزار و ۴۸۰ مورد مبتلا به بیماری های حاد تنفسی در استان بستری شده و موارد مشکوک به کرونا به ۹۴۹ مورد رسیده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر چهار بیمار کرونا در آی سی یو بستری هستند تصریح کرد: هشت نفر از افراد مبتلا به کرونا پس از ترخیص هم اکنون در نقاهتگاه حضور دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =