محدودیت تردد در برخی از محورهای آذربایجان‌شرقی

تبریز- ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی از اعمال محدودیت تردد خودروها در برخی از محورهای استان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

اروجعلی علیزاده روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبات ستاد مقابله با کرونا در استان اظهار کرد: بر اساس تصمیم این ستاد، در مسیرهای ملکان - میاندوآب- ارومیه و بالعکس، ارومیه_ تبریز و بالعکس، خوی- جلفا ، خوی - مرند و بالعکس، شبستر- سلماس و بالعکس، سراب - اردبیل و بالعکس، اهر - مشکین شهر و بالعکس، خداآفرین - اصلاندوز و بالعکس، محدودیت تردد اعمال می‌شود.

وی گفت: بر این اساس تیمی متشکل از نیروهای اداره کل راهداری و ارتش در این اماکن مستقر شده و از تردد خودروهای سواری پلاک غیربومی مگر به شرط ضرورت خودداری خواهد شد.

علیزاده افزود: همچنین خودروهای باری که محموله آن‌ها، سوخت و کالای اساسی باشد بعد از کنترل ماموران به سمت مقصد ادامه مسیر خواهند داد.

وی در عین حال گفت: ممنوعیت مطلق به طور کامل نداریم، چراکه نیازهای اساسی مردم تامین و برخی اقدامات ضروری باید انجام شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با اشاره به آمار تردد در جاده‌های استان، خاطرنشان کرد: میزان تردد ثبت شده خودروها درجاده‌های استان از اول تا چهارم فروردین ماه ۲۹۶ هزار و ۳۰۰ خودرو بوده که کاهش ۶۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل را نشان می‌دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =