تعداد جانباختگان کرونا در کاشمر به ۱۰ تن رسید

مشهد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر گفت: تاکنون ۱۲ تن با علایم بیماری حاد تنفسی در بیمارستان شهید مدرس کاشمر فوت کرده‎اند که نتیجه آزمایش ۱۰ تن از آنان از نظر ابتلا به کرونا مثبت بوده و نتیجه آزمایش دو تن از آنان هنوز اعلام نشده است.

محمد جواد یزدانی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  افزود: تا کنون ۴۷۴ نفر به صورت سرپایی با علائم عفونت‎های حاد تنفسی به اورژانس بیمارستان کاشمر مراجعه کرده اند که ۱۵۹ نفر بستری و باقی به صورت سرپایی خدمت دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: از تعداد ۱۵۹ نفر بستری شده ۱۱۴ نفر بهبود یافته و ترخیص شده‎اند و ۲۵ نفر نیز در بخش بیماران حاد تنفسی و ۲۰ نفر نیز در دیگر بخش‎هایی که برای این بیماران اختصاص یافته بستری شده اند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر گفت: تاکنون از ۵۷ بیمار در بیمارستان شهید مدرس(ره) کاشمر نمونه گیری شده که نتایج آزمایش ۵۴ نفر مشخص شده است به این شکل که نتیجه آزمایش ۳۲ نفر از آنها مثبت و نتیجه آزمایش ۲۲ نفر منفی بوده است.

یزدانی افزود: از تعداد نتایج مثبت اعلام شده بستری در بیمارستان این شهرستان ۲۶ نفر مربوط به کاشمر و باقی از شهرستان‎های مجاور هستند همچنین از تعداد فوت شدگان قطعی مبتلا به کرونا ۶ نفر کاشمری و چهار نفر نیز از شهرستان مجاور هستند.

کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =