۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۱
کد خبرنگار: 890
کد خبر: 83727453
۰ نفر

برچسب‌ها

آمادگی دانشگاه یزد برای برگزاری مجازی کلاس‌ها

یزد_ ایرنا _ رییس دانشگاه یزد از آمادگی این دانشگاه برای استفاده از سامانه سامیاد (مدیریت یادگیری) به عنوان تنها بستر برگزاری کلاس‌های مجازی در این دانشگاه خبر داد.

دکتر قاسم بریدلقمانی در نشست کمیته راهبری آموزش مجازی این دانشگاه که به صورت مجازی و از طریق سامانه سامیاد برگزار شد، با تأکید بر اهمیت نقش دانشگاهیان در شرایط کنونی کشور و ضرورت تداوم فعالیت‌های آموزشی - پژوهشی دانشگاه، توسعه آموزش‌های مجازی در دانشگاه همگام با سایر دانشگاه‌های پیشرو را مصداق تبدیل تهدیدها به فرصت دانست.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی دانشگاه یزد وی در ادامه، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در توسعه آموزش‌های مجازی در دانشگاه ارائه کرد و بر لزوم استفاده از سامانه سامیاد به عنوان تنها بستر برگزاری کلاس‌های مجازی دانشگاه تاکید شد.

در این نشست مقرر شد پهنای باند و بستر سخت افزاری مورد نیاز برای برگزاری دروس نظری از طریق این سامانه تأمین شود تا در صورت عدم امکان برگزاری کلاس‌های حضوری پس از تعطیلات نوروز، کلاس‌های نظری دانشگاه، مطابق برنامه آموزشی دانشگاه، به صورت مجازی و برخط از طریق سامانه سامیاد برگزار شود.

در این نشست با قدردانی از اعضای هیأت علمی و دانشجویانی که تاکنون نسبت به برگزاری کلاس‌های مجازی اقدام کرده‌اند، از سایرین نیز تقاضا شد از فرصت تعطیلات نوروزی برای تشکیل گروههای درسی در سامانه سامیاد و تکمیل ساختارهای لازم برای برگزاری کلاس‌های مجازی استفاده کنند.

استان یزد حدود ۸۰ هزار دانشجو دارد. 

کلاس های دانشگاه یزد اسفندماه سال گذشته بخاطر شیوع ویروس کرونا تعطیل شدند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =