۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۰
کد خبرنگار: 2192
کد خبر: 83727341
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

عزت ملی با جهش تولید تقویت می‌شود

قم - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) قم گفت: جهش تولید، عزت ملی، اعتماد به نفس و به دنبال آن اعتماد اسلامی و وحدت را به ارمغان خواهد آورد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی سپاه قم‌،‌ سرهنگ مهدی کبیری پور در گفت و گویی با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص نام گذاری امسال به نام جهش تولید اظهار داشت: هر کسی باید تلاش کند تا به سهم خود نقش خودش را به درستی ایفا کند تا این جهش صورت گیرد.
وی در ادامه بیان کرد: مسئولان نیز باید به روحیه جهادی و بسیجی اقتدا کنند تا این خیزش همگانی منجر به مرحله عملی جهش تولید شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع)‌ تاکید کرد: سپاه نیز در دو محور می‌تواند در این زمینه ورود پیدا کند و در اولین محور با جهت گیری خود با استفاده از ظرفیت سازندگی و عمرانی به سمت جهش تولید در تولیدات کشاورزی، صنعتی و رفع نیاز کشورگام بردارد.
وی افزود: در محور دیگر نیز سپاه به عنوان نیروی مردمی می تواند همت و ظرفیت پراکنده مردمی را جمع آوری و با ایجاد بسیج همگانی منشا تولید خدمت و یا محصول باشد.
کبیری پور با اشاره به نقش تسهیل گری سپاه در جهش تولید گفت: سپاه می‌تواند با تسهیل گری در تامین مواد اولیه و حمل و نقل ارزان و با ایجاد شبکه توزیع مطمئن با استفاده از ظرفیت بسیج به سمتی برود تا محصولات تولید شده با حذف واسطه‌ها با قیمت تمام شده حداقل ممکن به دست مردم برسد.
معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع)‌ تاکید کرد: جهش تولید آثار مختلفی دارد که در بعد اقتصادی مهمترین آن‌ها خودکفایی صادرات تامین مصارف داخلی و ارزآوری است و در بعد روانی، عزت ملی اعتماد به نفس و به دنبال آن اعتماد اسلامی و وحدت  را به ارمغان خواهد آورد.

وی همچنین با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب در خصوص شیوع ویروس نا منحوس کرونا گفت: ایشان فرمودند که اقدامات و مقابله‌ای که با این ویروس صورت می‌گیرد یک رزمایش است تا آمادگی ملت ایران را افزایش دهد.
معاون هماهنگ کننده سپاه قم اظهار داشت: با بسیج همگانی که تشکیل شده و مردم درتلاشند تا در خانه و کارگاه‌های تولیدی کوچک با تولید اقلام مورد نیاز مبارزه با این ویروس مانند ماسک  و مواد ضدعفونی کننده، کشور به خودکفایی برسد، این جریان می‌تواند هدایت شود تا در آینده به تولید جهشی محصولات مورد نیاز مردم و کشور برسیم و این نوید بخش جهش تولید است.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۲۷۰۱۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲۰۷۷ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۹۶۲۵ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

کیانوش جهانپور روز چهارشنبه درباره آخرین آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور و فوت ناشی از آن بیان کرد: از ظهر دیروز تا امروز ۶ فروردین ۹۹ و بر اساس یافته های قطعی آزمایشگاهی، ۲۲۰۶ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع مبتلایان به این بیماری در ایران به ۲۷۰۱۷ نفر رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =