کشف ۱۵۴ کیلو تریاک در عملیات مشترک تهران و البرز

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز از کشف ۱۵۴ کیلو ماده مخدر تریاک از ۲ دستگاه خودرو پراید در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز و تهران خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه  مرکز اطلاع رسانی پلیس، سردار عباسعلی محمدیان افزود : در پی انجام  اقدامات اطلاعاتی متمرکز بر روی عناصر فعال در امر خرید و فروش مواد مخدرمحرز شد که اعضای یک خانواده در شهرستان شهریار اقدام به تهیه مواد مخدر از استان های شرقی کشور کرده و آن ها را در بین مشتریان خود در استان های تهران و البرز توزیع می کنند.
بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه غرب استان تهران اعلام شد و تیم از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به شهریار اعزام و طی یک عملیات مشترک به محل مورد نظر اعزام و موفق به دستگیری سه نفر در این رابطه شدند.
سردارمحمدیان افزود: در بازجویی از متهمان، مشخص شد که مواد مخدر در ۲ دستگاه خودرو پراید که در پارکینگ های جداگانه پارک شده، جاسازی شده است.
فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: ماموران به محل پارکینگ ها اعزام و در بازرسی از خودروها در مجموع مقدار ۱۵۴ کیلو تریاک که در صندوق عقب هر ۲ خودرو جاسازی شده بود، کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده همراه با مواد مکشوفه تحویل مراجع قضایی شدند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =