۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۸
کد خبرنگار: 1935
کد خبر: 83727266
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

عصر پنجشنبه همدان بارانی است

همدان- ایرنا- کارشناس اداره‌کل هواشناسی همدان گفت: در پی افزایش رطوبت هوا و تشکیل ابرهای محلی، از بعدازظهر فردا /پنجشنبه/ رگبارهای باران بهاری همدان را فرامی‌گیرد.

محمدحسن باقری شکیب روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس بررسی نقشه‌های ماهواره‌ای، آسمان بیشتر نقاط استان در ۲۴ ساعت آینده، نیمه ابری تا قسمتی ابری و در ساعت‌های بعدازظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی اظهار داشت: از فردا شرایط برای بارش باران فراهم شده و رگبار باران، رعد و برق، تگرگ و وزش موقت و شدید باد، بیشتر نقاط استان را فرامی‌گیرد.

کارشناس اداره کل هواشناسی همدان بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته اسدآباد با ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر بیشترین و گل‌تپه با سه درجه سانتی‌گراد زیر صفر، سردترین دمای استان را داشته‌اند.

باقری شکیب افزود: بیشینه دمای هوای همدان در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دمای هوای این شهر ۲ درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ثبت رسیده است.

آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه‌های مرتفع، رودخانه‌ها و پستی و بلندی‌های زیاد به شدت متغیر است و زمستان‌های سرد، پر برف و باران و تابستان‌های معتدل دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =