۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۹
کد خبرنگار: 2161
کد خبر: 83727259
۰ نفر

برچسب‌ها

 استاندار گلستان از خانواده شهدای خدمت سیل دلجویی کرد

گرگان - ایرنا - استاندار گلستان امروز چهارشنبه در سالگرد سیل استان با خانواده شهدای خدمت که پارسال در راه امدادرسانی به آسیب‌دیدگان این حادثه قهری در گمیشان جان‌باخته بودند دیدار و از آنان دلجویی کرد.

هادی حق شناس در این دیدار اظهار داشت: تلاش همه کسانی که در سیل همکاری داشتند به خصوص شهیدان گرانقدر خدمت جان باخته در راه کمک به هم استانی ها، شایسته تقدیر و تحسین است.

وی با اشاره ضرورت رسیدگی به مشکلات و دغدغه های خانواده های شهدای خدمت سیل گفت: همه دستگاه ها و مدیران مکلف به رفع دغدغه های این خانواده ها هستند

وی به تلاش برای رفع آثار سیل استان اشاره کرد و گفت: بهسازی تمام واحدهای تعمیری در نیمه اول پارسال انجام شد و همچنین مالکان همه ۷ هزار و ۷۰۷ واحد مسکونی نیازمند بازسازی برای دریافت وام به بانک ها معرفی شدند که تاکنون نیمی از این واحدها  تکمیل شد و بقیه واحدهای مسکونی هم تا پایان بهار امسال به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ایرنا در جریان امداد رسانی سیل ۹۸ احمد عبدالحسینی، بهزاد تاتاری، تاج‌قلی جهانی، نازمحمد خالدی، عبدالعظیم نیانی و عبدالسلیم صوفیان به جان خود را از دست دادند که با موافقت رهبر معظم انقلاب به عنوان شهدای خدمت نام گرفتند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

  • گلستان یک سال پس از سیل

    گلستان یک سال پس از سیل

    گرگان - ایرنا - در همان روزها که مردم ایران برای خرید سبزه و ماهی شب عید در تکاپو بودند، باران…

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =