تاکید فرماندار تالش بر حمایت از تولیدات کشاورزی

آستارا - ایرنا - فرماندار تالش با بیان اینکه ۵۰ درصد اقتصاد این شهرستان وابسته به بخش کشاورزی است، بر لزوم حمایت از شالیکاران و زنبورداران تاکید کرد.

سید عیسی مهدوی روز چهارشنبه با اشاره به اینکه شهرستان تالش در بخش آبزی پروری، صنایع چوبی، کشاورزی و تولیدات عشایری ظرفیت های خوبی دارد، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید در این زمینه اقدامات بسیار خوبی انجام داده است و شاهد افزایش تولید و رونق اقتصادی هستیم.
وی با بیان اینکه بیشترین جمعیت عشایر استان گیلان در تالش ساکن هستند، بر حمایت بیشتر از تولیدات عشایر این شهرستان تاکید کرد.
فرماندار تالش یادآور شد: پارسال تعدادی از کارخانه ها در تالش با اهتمام و تلاش دولت تدبیر و امید، با دریافت تسهیلات به چرخه تولید برگشتند و تلاش می شود در سال جدید تعداد دیگری به چرخه تولید برگردند.
مهدوی افزود: باید مشکلات تولیدکنندگان که در خط مقدم مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن علیه کشور قرار دارند را رفع کنیم و با ارائه تسهیلات و رفع موانع تولید از آنها حمایت کنیم.

تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و کشاورزی، دامداری، زنبورداری و باغداری عمده فعالیت های اقتصادی مردم این شهرستان است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =