راهبردهای کلان ایران خودرو برای تحقق «جهش تولید» ترسیم شد

تهران - ایرنا - گروه صنعتی ایران خودرو راهبردهای کلان خود را برای تحقق شعار جهش تولید، برپایه جهاد در تامین،‌ همت در تولید و شتاب در تحویل ترسیم کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایران خودرو، این گروه صنعتی در تاسی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اهتمام خود را به کار خواهد بست تا گام‌های موثری در تحقق شعار سال «جهش تولید» بردارد.

گروه صنعتی ایران خودرو وظیفه خود می‌داند در تبعیت از سیاست‌های کلی حاکم بر نظام جمهوری اسلامی، در سایه حمایت‌ها و رهنمودهای دولتی و همچنین با اتکال به توان مهندسی و ظرفیت دانشی و تولیدی خود، در آنچه مسوولیت بخش تولید و صنعت است، پیشگام بوده و اقدام کند.

برنامه‌های این گروه صنعتی برای عملیاتی شدن راهبرد جهاد در تامین در راستای تحقق جهش تولید شامل تامین نقدینگی و ارز مورد نیاز، تامین مواد اولیه، قطعات و مجموعه‌ها با کیفیت مناسب در زمان بندی مشخص (تولید بدون کسری) و به قیمت عادلانه، تامین خدمات پس از فروش متناسب با نیاز مشتری و اعلام و درخواست سیاست‌ها،‌ مقرارات و قوانین پشتیبان تولید است.

ارتقای بهروری در همه زمینه‌ها شامل منابع انسانی، سرمایه، انرژی،  تحقق برنامه‌های تولید،  تحقق برنامه های طراحی و توسعه محصولات و  ارتقای کیفی محصولات تولید شده، از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی راهبرد همت در تولید خواهد بود.

گروه صنعتی ایران خودرو برای تحقق شعار جهش تولید، برنامه هایی درحوزه شتاب در تحویل نیز تدارک دیده که از جمله می‌توان به جهش در صادرات، تحریک تقاضا، کاهش ماندگاری خودروها،‌ تحویل تعهدات معوقه طی سه ماهه نخست سال جاری  و تسریع در فرآیند لجستیک اشاره کرد.

این گروه صنعتی همچنین در تلاش است با استفاده از همه ظرفیت‌های علمی، نخبگان جامعه، شرکت‌های دانش بنیان و قطعه سازان، تولید خودرو با نشان ایرانی را در سال جهش تولید توسعه دهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =