۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۹
کد خبرنگار: 905
کد خبر: 83727244
۰ نفر

برچسب‌ها

سامانه بارشی جدید از جمعه وارد خوزستان می‌شود

اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی جدید از اواخر روزجمعه وارد استان می‌شود و رگبار و رعد و برق را به همراه دارد.

به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد: طی امروز چهارشنبه بارش‌های پراکنده در ارتفاعات استان دور از انتظار نیست و در ۲ روز آینده با عبور موج ضعیفی از روی استان احتمال رگبار  رعد و برق در مناطق شمالی و شرقی و بارش پراکنده در مناطق جنوب غربی وجود دارد.

وی افزود: ورود سامانه بارشی جدید از اواخر روز جمعه سبب رگبار باران همراه با رعدو برق به ویژه در مناطق شمالی و شرقی و و وزش بادهای متوسط تا شدید و ریزش تگرگ به صورت نقطه‌ای و احتمال بارش برف در ارتفاعات خواهد شد و در این مدت شمال خلیج فارس مواج همراه با رگبار و رعد وبرق پیش‌بینی می‌شود.

سبزه زاری ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته آبادان با ۲۵.۳ و ایذه با پنج درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان و حداکثر دمای اهواز ۲۳.۹ و حداقل ۱۱.۴ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

اداره کل هواشناسی خوزستان چهارم فروردین ماه نسبت به ورود سامانه بارشی طی اوایل هفته آینده اخطاریه صادر کرد.
سامانه بارشی اوایل هفته جاری نیز بر خوزستان حاکم بود و بیشترین میزان بارندگی در بازه زمانی سوم تا چهارم فروردین ماه در ایذه با ۵۲.۴ میلیمتر ثبت شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =