روزانه ۲ هزار ماسک بین شهروندان ماهشهری توزیع می‌شود

آبادان - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ماهشهر گفت: روزانه ۲ هزار ماسک در ماهشهر تولید و بین شهروندان توزیع می‌شود.

سرهنگ پاسدار کریم بابایی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد:با تلاش گروه‌های جهادی بسیجی روزانه ۲ هزار ماسک بهداشتی تولید و در اختیار مراکز درمانی و بیمارستانی و همچنین توزیع برای شهروندان قرار می‌گیرد.

وی افزود: با هماهنگی ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان بندرماهشهر نیروهای بسیجی در گروه‌های جهادی در علمیات گندزدایی و ضدعفونی خیابان‌های عمومی مشارکت فعال دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ماهشهر گفت: تولید دستکش‌های بهداشتی با همت گروه‌های جهادی به زودی آغار خواهد شد تا بین گروه‌های هدف و شهروندان توزیع شود.

وی ادامه داد: ایستگاه شستشوی دست به صورت پدالی در روزهای آینده با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی و حمایت ستاد مقابله با ویروس کرونا در شهرستان ماهشهر راه اندازی می شود.

وی افزود: امروز زمان همدلی و همراهی آحاد مردم و مسوولان برای شکست ویروس کرونا است لذا از خیران درخواست می‌شود با کمک‌ مالی، نیازمندی‌ مراکز درمانی را تامین کنند.

ویروس کرونا یا کووید – ۱۹ ، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به بیش از ۱۷۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

تاکنون ۵۰۲ نفر در خوزستان به این ویروس مبتلا شده اند که از این تعداد ۶۵ نفرفوت شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =