نظارت مراکز عرضه دامی در گناوه باجدیت دنبال می‌شود

گناوه - ایرنا - رئیس اداره دامپزشکی گناوه گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان بوشهر، این شبکه باجدیت بیشتر نظارت و بازرسی بر مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی را در برنامه اولویت‌دار خود قرار داده‌است.

مجتبی رضایی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: در این ارتباط بازرسی انفرادی و گشت مشترک دامپزشکی با همکاری شبکه بهداشت و درمان از واحدهای فرآورده‌های خام دامی اجرایی و بصورت مستمر ادامه دارد.

وی اظهارداشت: شبکه دامپزشکی در قالب اکیپ‌های انفرادی نظارت بهداشتی ایام نوروز و گشت‌های مشترک نظارتی با سایر ارگان‌ها انجام وظیفه می‌کند تا بتواند تامین بهداشت غذایی شهروندان،  همگام با سایر اقشار جامعه در راستای کنترل و قطع  بیماری منحوس کرونا گام بردارد.
رئیس دامپزشکی گناوه گفت: در این برهه که بیماری کرونا در کل جهان و کشور  ایران شیوع پیدا کرده  و روزانه شاهد ابتلای تعدادی از هموطنان به این ویروس هستیم و عده‌ای را نیز به کام مرگ می‌کشاند، همگان وظیفه داریم  به نوعی در قطع زنجیره انتقال و کنترل این بیماری ایفای نقش کنیم.

وی بیان کرد: در خانه ماندن و رعایت اصول بهداشتی آحاد مردم از اصلی ترین راهکار در شکست دادن بیماری کرونا است که باید سرلوحه همگان قرار گیرد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =