۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۹
کد خبرنگار: 2180
کد خبر: 83727093
۰ نفر

برچسب‌ها

۶ میلیارد ریال به بهداشت و درمان مه‌ولات اهدا شد

تربت‌حیدریه- ایرنا- نیکوکار مه‌ولاتی ۶ میلیارد ریال برای ساخت محل اقامت پزشکان به شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اهدا کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مه‌ولات روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ذوالفقار ذوالفقاری خیر و نیکوکار مه‌ولاتی، این مبلغ را برای ساخت چهار واحد ۸۵ متری محل اقامت پزشکان در بیمارستان امام رضا(ع) این شهرستان اهدا کرد.

مجتبی خلوصی اظهار داشت: این طرح توسط مرکز خیریه منفرد که یک مرکز خیریه شاخص منطقه در حوزه سلامت است در بیمارستان امام رضا (ع) عملیاتی و اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه حمایت‌ها و همکاری خیران سلامت نقش موثری در توسعه زیرساخت های حوزه سلامت و رفع مشکلات بیماران دارد از خیران سلامت دعوت کرد این شبکه را در اجرای طرح های عمرانی و تجهیز و کمک به بیماران یاری کنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مه‌ولات گفت: عملکرد شایسته قدردانی خیران در عرصه سلامت این شهرستان باعث افزایش خدمات بهداشتی درمانی به مردم این شهرستان شده است.

خلوصی با بیان این که ساخت دو طرح مرکز جامع سلامت شهر شادمهر و ستاد شبکه و مرکز جامع سلامت شهری و روستایی حاج عیسی شیردل در شهر فیض آباد در دست اقدام است افزود: با مشارکت خیران و استفاده از ظرفیت مردمی می‌توان گام‌های موثر و اثربخشی در زمینه بهداشت و درمان برداشت.

شهرستان مه‌ولات دارای یک بیمارستان دولتی، چهار پایگاه اورژانس ۱۱۵، ۶ مرکز خدمات جامع سلامت، ۲۴ خانه بهداشت و سه پایگاه بهداشتی است که خدمات مختلف بهداشتی درمانی  به مردم ارایه می‌دهند.

فیض آباد، مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مه ولات در ۲۰۷ کیلومتری جنوب غرب مشهد قرار دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =