سیل و تندباد ۱۰ میلیارد و ۸۸۵ ریال به برق استان بوشهر خسارت زد

بوشهر-ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: سیل و تندباد سوم فروردین ماه جاری ۱۰ میلیارد و ۸۸۵ میلیون ریال به تاسیسات این شرکت خسارت وارد کرد.

اردشیر مذکوری روز چهارشنبه در این ارتباط افزود: در جریان سیل اخیر تاسیسات برق در هشت شهرستان بوشهر، گناوه، دیلم، دیر، کنگان، جم، دشتستان و تنگستان خسارت دید.

وی بیان کرد: در این سیل  سه هزار و ۷۰۰متر شبکه فشار متوسط و ضعیف و هفت دستگاه ترانس برق در استان بوشهر آسیب دید که بیشترین حجم خسارت‌ها در  شهرستان کنگان گزارش شده‌است.

مذکوری ادامه داد: با برنامه‌ریزی انجام شده بلافاصله با اعزام و استقرار نیروهای عملیاتی نسبت به انتقال بار شبکه‌های آسیب دیده  و رفع خاموشی ها اقدام و همه مشترکان در کمتر از ۲ساعت برقدار شدند.

وی گفت: برای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی خود همواره در کنار کادر پزشکی و درمانی کشور حاضر و با تلاش کارکنان، تامین برق مطمئن و پایدار مشترکان و مراکز درمانی را به نحو مطلوبی انجام داده‌است.

مذکوری ادامه داد: برق رسانی فوری به بیمارستان صحرایی خلیج فارس، مشارکت در ضدعفونی کردن معابر عمومی، اداره‌های برق شهرستان‌ها، خرید اقلام موردنیاز برای تهیه ماسک، دستکش و اطلاع رسانی جامع برای جلوگیری از شیوع ویروس در بین همکاران و خانواده‌ها از جمله‌ اقدام‌های شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر برای مقابله با ویروس کرونا است.  
  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =