یک شرکت تولیدی متخلف در قزوین به مراجع قضایی معرفی شد

قزوین - ایرنا - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قزوین از معرفی یک شرکت متخلف تولید کننده محلول شست و شوی دست به مراجع قضایی خبر داد.

پیمان قجربیگی روز چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: بازرسان معاونت غذا و دارو در بازدیدهای ضربتی و دقیق از محصولات یک شرکت تولیدی مواد شوینده گندزدا، نمونه برداری کردند که در نتیجه نمونه برداری مشخص شد پایه الکل محلول تولیدی این شرکت، حاوی متانول بوده است.
وی افزود: با توجه به اثر مسمومیت زای متانول و تهدید سلامت مردم، مسوول این شرکت جهت برخورد قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
این مسوول به شهروندان توصیه کرد: با توجه به شیوع کرونا در خانه‌های خود بمانند و به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک کنند.
هم اکنون ۳۱ واحد در امر تولید مواد ضدعفونی، ژل، شوینده‌ها، ماسک و دستکش در استان فعالیت دارند و در حدود کمتر از یک ماه سه واحد تولیدی ۱۵۲ هزار لیتر ضدعفونی کننده سطوح، ۱۴ واحد ۳۷۲ هزار لیتر ضدعفونی کننده پوست و ۹ واحد ۳۱۳ هزار لیتر ژل ضدعفونی کننده پوست تولید کرده‌اند.
تاکنون ۷۲۴ نفر مبتلا به کووید ۱۹ در سطح استان مورد شناسایی قرار گرفته و از این تعداد نیز متاسفانه تاکنون ۸۸ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =