هشت واحد صنفی بدون پروانه در قزوین مهروموم شد

قزوین - ایرنا - رییس اتحادیه چلوکبابی‌ها و تالارهای پذیرایی شهرستان قزوین گفت: هشت واحد صنفی بدون پروانه و عرضه کننده قلیان در شهر محمود آباد نمونه از توابع شهرستان قزوین با همکاری اداره نظارت بر اماکن عمومی استان و کلانتری مهروموم شدند.

علی عسگری روز سه شنبه با اعلام این خبر افزود: برای مقابله از شیوع ویروس کرونا، سفره خانه‌ها و چایخانه‌های شهرستان به صورت خودجوش تعطیل شده‌اند تا از شیوع بیشتر این بیماری در سطح شهرستان جلوگیری به عمل آید.
این مسوول گفت: به دنبال شیوع این ویروس، به تمامی رستوران‌ها و تالارهای پذیرایی شهرستان، موارد پیشگیری و بهداشتی در قالب یک پوستر و بنر ارسال شد تا ضمن نصب در محل کسب به رعایت آنها ملزم باشند.
وی افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و به منظور پیشگیری از گسترش آن، گشت‌های مشترکی با همراهی اداره نظارت بر اماکن عمومی و اتاق اصناف مرکز استان صورت گرفته و به تخلفات موجود با جدیت رسیدگی می‌شود.
عسگری گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی از رستوران‌ها و تالارهای پذیرایی قزوین، موضوع را به شماره تماس ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گزارش کنند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

تاکنون ۷۲۴ نفر مبتلا به کووید ۱۹ در سطح استان مورد شناسایی قرار گرفته و از این تعداد نیز متاسفانه تاکنون ۸۸ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =