استاندار چهارمحال و بختیاری:مشکلات بیمارستان پارسیان شهرکرد رفع می‌شود

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بیمارستان پارسیان به عنوان تنها بیمارستان بخش خصوصی استان با مشکلاتی مواجه است که برای رفع آن در سریع‌ترین زمان تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم.

اقبال عباسی عصر سه‌شنبه در حاشیه دیدار از بیمارستان خصوصی پارسیان با قدردانی از کارد درمان، پزشکان و پرستاران این بیمارستان، اظهار داشت: این بیمارستان ۲۴ تخت از  ۱۰۰ تخت خود را برای پذیرش بیماران مبتلا به ویروس کرونا اختصاص داده که ارزشمند و قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: این بیمارستان به تازگی با پروانه بهره‌برداری موقت فعالیت خود را آغاز کرده است که همین موضوع مشکلاتی در خصوص بیمه و تهیه دارو را برای بیمارستان ایجاد کرده است که برای رفع آن ،پیگیری پروانه بهره‌برداری در اولویت دانشگاه علوم پزشکی استان قرار می‌گیرد.

عباسی تصریح کرد: آبرسانی، روشنایی و آسفالت محوطه بیمارستان نیز از دیگر نیازهای این بیمارستان است که با هماهنگی با دستگاه‌های خدمات‌رسان به زودی انجام می‎شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه کادر درمان با ایثارگری خود نقش مهمی در حفط سلامت مردم برعهده دارند، افزود: از پرسنل بیمارستان‌های دولتی و به ویژه بخش خصوصی که اعلام آمادگی برای پذیرش و خدمات‌رسانی به بیماران کرونایی داشته‌اند قددرانی می‌کنم.

عباسی در ادامه با بیان اینکه سیاست کلی دولت، حمایت از بخش خصوصی است، تصریح کرد: اگر از بخش خصوصی حمایت نکنیم، به بخش دولتی، فشار مضاعفی وارد می شود و سرمایه‌گذاری‌ دیگری در این حوزه انجام نمی‌گیرد.
وی افزود: اعتقاد داریم که بخش خصوصی را به گونه ای حمایت کنیم که احساس نکند دولت، رقیب آن است بلکه دولت، با او همراه است و باید بتوانیم فضایی ایجاد کنیم که خرید راهبردی خدمات با رقابت بخش خصوصی، شکل بگیرد و سرمایه‌گذاری در این بخشش تقویت شود.

به گزارش ایرنا، بیمارستان پارسیان شهرکرد در ۷ طبقه با زیربنای ۱۸ هزار مترمربع ازسوی بخش خصوصی احداث شده است.

بیمارستان پارسیان شهرکرد دارای بخش‌های چهار گانه داخلی، زنان، اطفال و جراحی است که در آن خدمات رادیوتراپی نیز ارائه می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =