افزایش شمار مبتلایان به کرونا در ارتش رژیم صهیونیستی

تهران-ایرنا- ارتش رژیم صهیونیستی سه‌شنبه شب تأیید کرد که پنج تن دیگر از نظامیان این رژیم به کرونا مبتلا شده‌اند و شمار مبتلایان به این ویروس به ۲۵ نفر رسیده است.

به گزارش تارنمای خبرگزاری "شهاب" فلسطین، همچنین وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی اعلام کرد که با جان‌باختن دو تن دیگر در سرزمین‌های اشغالی، شمار جان‌باختگان به کووید-۱۹ به سه نفر رسیده است.

جان‌باختگان دو پیرمرد ۶۷ و ۸۷ ساله بودند که امروز جان خود بر اثر این بیماری از دست دادند.

امار رسمی نشان می دهد  که بیش از ۶ هزار سرباز در قرنطینه هستند.

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی به یکهزار و ۶۵۶ نفر رسیده  که حال ۳۱ تن از آنها وخیم است.

در همین ارتباط، "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی سه‌شنبه شب هشدار داد که احتمالا در یک ماه آینده حدود یک میلیون نفر از مجموع هشت میلیون و ۶۰۰ نفری ساکنان سرزمین‌های اشغالی به ویروس کرونا جدید مبتلا شوندو حدود ۱۰ هزار نفر نیز در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست بدهند.

براساس جدیدترین آمار سازمان بهداشت جهانی تا امروز، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به ۳۹۶ هزار و ۲۳۶ نفر رسید. از این تعداد ۱۷ هزار و ۲۵۰ نفر جان باخته و ۱۰۳ هزار و ۷۴۸ نفر بهبود پیدا کرده اند.
از میان ۲۷۵ هزار و ۲۳۸ نفری که همچنان درگیر این بیماری هستند، حال ۴ درصد آنها یعنی ۱۲ هزار و ۲۲۲ نفر وخیم گزارش شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =