مشارکت استاندار آذربایجان‌شرقی در توزیع مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده

تبریز- ایرنا - استاندار آذربایجان‌شرقی با حضور در برخی محلات محروم و کم برخوردار تبریز، ضمن نظارت بر توزیع مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده در توزیع این اقلام بین مردم این مناطق مشارکت کرد.

محمدرضا پورمحمدی روز سه شنبه در حاشیه توزیع اقلام بهداشتی در یکی از محلات محروم تبریز در گفتگو با خبرنگاران گفت: ضدعفونی کردن و رعایت مسائل بهداشتی، یکی از مهم ترین اقداماتی است که در مواجهه با بیماری کرونا باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به آغاز حرکت های خیرخواهانه در شهرهای مختلف استان بخصوص تبریز عنوان کرد: بسیاری از خیران، کار تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی در مناطق محروم تبریز و استان را آغاز کرده اند و همکاری بسیار خوبی با دستگاه های مسوول دارند.
 
وی همچنین از مردم خواست که حتی الامکان از منازل خود بیرون نیایند و در غیر این صورت از ماسک و دستکش برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا استفاده کنند.
 

پورمحمدی امروز همچنین در حاشیه بازدید سرزده از چند داروخانه در تبریز با اشاره به کمبود اقلام بهداشتی در برخی از داروخانه ها گفت: در ارتباط با دستکش و ماسک نیز به رغم برخی کمبودها، تا چند روز آتی، نیاز استان در این زمینه تامین خواهد شد.
 

تاکنون ۹۶۳ نفر در آذربایجان شرقی به کرونا مبتلا شده اند و ۸۸ نفر نیز بر اثر این بیماری جان خود را از دست دادده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =