غربالگری بیش از ۳۸۰ هزار نفر در لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: از هفدهم اسفند سال گذشته که تا چهارم فروردین ماه امسال، ۳۸۷ هزار و ۴۷۲ نفر توسط جمعیت هلال احمر مورد پایش سلامت قرار گرفتند.

صارم رضایی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جمعیت هلال احمر لرستان در ۲۸ نقطه از مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان پست های بازرسی سلامت ایجاد کرده که شبانه روز در حال تلاش برای کنترل و مبارزه با کرونا هستند.

وی بیان کرد: طی مدت یاد شده، ۲۹ فرد مشکوک به کرونا نیز مورد شناسایی قرار گرفته اند که جهت سیر مراحل درمان به مراکز درمانی مورد هدف انتقال داده شدند.

رضایی تصریح کرد: از آغاز طرح پایش سلامت توسط جمعیت هلال احمر لرستان بیش از یک هزار ۳۵۰ نفر روز توسط امدادگران، نجاتگران، جوانان، داوطلبان و پرسنل فعالیت صورت گرفته است.

وی افزود: جمعیت هلال احمر لرستان از تمام بسترهایی که توانسته جهت مقابله با ویروس کرونا به کارگیری نموده که حتی در این راستا بزرگترین کار شبکه ای در فضای مجازی توسط اعضای جوانان ایجاد شده که به کار آموزش همگانی و حساس کردن مردم استان جهت رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای کاهش ابتلا به کرونا می پردازند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =