لاریجانی درگذشت مادر همسر دبیر کل حزب الله لبنان را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت «رئوفة نور الدین» معروف به«ام ابراهیم» مادر همسر سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان را تسلیت گفت.

در پیام تسلیت لاریجانی به دبیر کل حزب الله لبنان آمده است: خبر درگذشت ام الزوجه جنابعالی، بانوی صبور و مومنه حاجیه خانم «رئوفه نورالدین» موجب تالم و تاسف خاطر شد.

با تقدیم صمیمانه ترین مراتب تسلیت و همدردی، از درگاه خداوند منان برای آن بانوی مرحومه رحمت و غفران واسعه الهی و برای جنابعالی و همسر محترمه و سایر اعضای خانواده صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می‌نمایم.

همچنین علی اکبر ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین الملل نیز در پیامی این مصیبت را به دبیرکل حزب الله لبنان تسلیت گفت.

ولایتی در پیام تسلیت  خود به سید حسن نصرالله نوشت: دریافت خبر مصیبت وارده به جنابعالی و خانواده محترم در فقدان والده همسر گرامی جنابعالی سرکار حاجیه خانم «رئوفه نورالدین » موجب تأثر و تأسف فراوان شد.

از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و غفران واسعه الهی و برای جنابعالی، همسر گرامی و بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می‌نمایم و توفیقات روزافزون آرزومند هستم.

**صالحی درگذشت مادر همسر نصرالله را تسلیت گفت

رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان نیز در پیامی، درگذشت مادر همسر دبیر کل حزب‌الله لبنان را تسلیت گفت.

علی‌اکبر صالحی معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی، روز پنج‌شنبه در پیامی به سید حسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله لبنان، درگذشت مادر همسر وی را تسلیت گفت.

در پیام صالحی به نصرالله آمده است: «با اندوه و تاثر فراوان خبر درگذشت حاجیه خانم محترم، والده همسر بزرگوارتان را دریافت نمودیم. ضمن عرض تسلیت از خداوند سبحان مسالت داریم، روح پاک آن مرحومه را در بهشت برین همراه اولیای صالحین محشور، و به جنابعالی و همه خاندان محترم صبر جمیل و اجر جزیل عنایت فرماید.»

رئوفة نورالدین معروف به«ام ابراهیم» مادر همسر دبیرکل حزب الله لبنان روز سه شنبه فوت کرد. حسن روحانی رییس جمهوری و علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پیام‌های جداگانه‌ای، این ضایعه را به وی تسلیت گفتند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =