کارگاه تولید مشروبات الکلی در البرز پلمب شد

کرج - ایرنا - سربازان گمنام امام زمان(عج) در اطلاعات سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز موفق به شناسایی و پلمب یک کارگاه تولید مشروبات الکلی در این استان شدند.

به گزارش عصر سه شنبه روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز، با تلاش پاسداران گمنام امام زمان (عج) در اطلاعات سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز این کارگاه امروز کشف و در بازرسی از آن

پنج هزار لیتر الکل و مشروبات الکلی کشف و ضبط شد.

در روزهای اخیر تلفات ناشی از مصرف مشروبات الکلی سمی (متانول) بیش از چند برابر آمار تلفات ویروس کرونا در برخی از استان‌ها بوده که این امر سبب اخلال در ارائه خدمات بهداشتی به بیماران بستری شده به علت ابتلا به ویروس کرونا  در مراکز درمانی شده است.

سازمان اطلاعات سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز با اعلام خطرآفرین بودن مصرف این نوع محلول‌های سمی و کشنده، به هم استانی‌های عزیز هشدار داد علاوه بر حرمت شرعی و منع قانونی، مصرف الکل هیچگونه تاثیری در درمان و یا پیشگیری از ابتلاء به بیماری کرونا ندارد.

اطلاعات سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز اعلام کرد: باتوجه به اینکه الکل‌های سمی توسط برخی افراد سودجو تبدیل به مشروبات الکلی شده و در قالب شیشه و قوطی‌های پلمب با برندهای خارجی و بعضاً به صورت دست‌ساز تهیه و توزیع می‌شود، متاسفانه ۲۰ نفر از شهروندان در استان البرز بر اثر مصرف الکل تقلبی جان باختند.

تاکنون ۱۲۹۶ بیمار قطعی کرونا در البرز شناسایی شده که در مجموع ۱۸۶ بیمار مشکوک و کرونایی در این استان جان باخته اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =