اردوگاه میثاق نقاهتگاه کرونای جنوب غرب خوزستان شد

آبادان - ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت:بخشی از اردوگاه راهیان نور میثاق به عنوان نقاهتگاه بیماران کرونایی جنوب غرب خوزستان در اختیار دانشکده علوم پزشکی آبادان قرار گرفت.

اسماعیل زمانی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: براساس تصمیم شورای تامین منطقه آزاد اروند و نظر موافق سپاه و ناحیه مقاومت بسیج آبادان، اردوگاه میثاق در اختیار دانشکده علوم پزشکی آبادان قرار گرفته و مشکلی در انتقال بیماران درمان یافته ویروس کرونا به این مکان وجود ندارد.

وی بر لزوم رعایت تصمیم‌های ستاد مبارزه با کرونای منطقه آزاد اروند و تعطیلی مراکز غیرضروری و جلوگیری از ورود خودروهای شهرستان‌های بحرانی ویروس کرونا به شهرستان‌های آبادان و خرمشهر تاکید کرد و گفت:تنها راه مبارزه با کرونا ماندن در خانه است و همه همشهریان باید آن را رعایت کنند.

وی ادامه داد: همه امکانات سازمان منطقه آزاد اروند برای ضدعفونی و گندزدایی از مناطق شهرستان‌های آبادان و خرمشهر به کار گرفته شده است.

زمانی ادامه داد:سازمان منطقه آزاد اروند تاکنون جلسه‌های متعددی در خصوص مقابله با ویروس کرونا در آبادان و خرمشهر با حضور فرمانداران این ۲ شهرستان‌ برگزار کرده است.

تاکنون ۳۸ بیمار در آبادان، ۴۲ بیمار در خرمشهر و ۱۷ بیمار مبتلا به کرونا در شادگان شناسایی شده اند که ۹ نفر از آنها فوت شده‌اند.

شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان از خدمات بهداشتی درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان بهره می‌برند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =